Informace k objednávání

  1. Objednat se 
  2. Přihlášení­zadejte rodné číslo dítěte bez lomítka a budete automaticky objednáni k paní logopedce, u které jste registrováni. Registrace zpravidla probíhá na první návštěvě. 
  3. Rezervování termínu – vyberte ze zeleně označených polí Zamluvit termín a jednoduše na něj klikněte. Svou volbu je potřeba potvrdit OK. Termín si prosím ověřte na domovské stránce Home v pravém horním rohu pod Termíny objednání.
    Při výběru termínu, prosíme o ohleduplnost k ostatním rodičům, kteří jsou zaměstnaní a v dopoledních či časně odpoledních termínech se dostavit nemohou. Prosíme proto rodiče na mateřské dovolené nebo pracující z domova, aby tuto skutečnost při výběru termínu zohlednili. Objednat se je možné i těsně předem :-).
    Objednávání je omezeno na frekvenci 1x za 14 dnů. Termíny budou vypisovány cca na 4-6 týdnů dopředu – dle potřeby.
  4. Zrušení termínu – pokud zjistíte, že vám sjednaný termín nevyhovuje, prosíme CO NEJDŘÍVE o jeho zrušení, aby si ho mohl zarezervovat někdo další. S termíny je obecně problém a navíc v případě, že termín není obsazen, nemáme tento čas nijak finančně kompenzován. Pro logopedii neplatí žádné paušály. Pro zrušení stačí kliknout na původně zvolený termín a potvrdit OK. Zrušení prosím ověřte na domovské stránce home. Zrušený termín nebude pod Termíny objednání uvedený. Takto jednoduše je možné odhlásit se do 4 dnů do návštěvy. 3 dny před termínem vám to již samostatně v objednávacím systému nepůjde. Ve výjimečném případě při náhle vzniklé situaci (např. nemoc apod.) proto prosíme o sms na tel.724 957 578 nebo telefonickou informaci, že nedorazíte. Zrušení učiníme my.
  5. Upozornění o blížícím se termínu 4 dny před termínem vám přijde upozorňovací e-mail, po dobu 24 hodin od této zprávy můžete termín zrušit samostatně.

Pozn. Délka přímé terapie je cca 35 minut. 10 minut je na přípravu a zápis do dokumentace.

Některé termíny nejsou vypsány. Je to proto, že jsme si naplánovaly jinou práci (psaní zpráv…) nebo je termín rezervován pro nového klienta, který zatím není registrován v systému, nebo dorazí sourozenci…

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.