cvičení v energii

Jsem lektorem Cvičení v energii 

Jde o zcela unikátní a zázračné cvičení, při kterém jste přesně vedeni silnou energií s léčivou schopností. 

Zní to dost neuvěřitelně, ale cvičení je plně individualizované, tj. je pro vás šité na míru!!! 
Energie se umí přizpůsobit konkrétnímu zadání, ale umí pracovat i jako 6 smysl. Je možné nastavit si cvičení na štíhlé boky a stehna, cvičení jógy, léčení žaludku nebo rehabilitaci kolene anebo řešení vztahového problému. 
 
Jak cvičení probíhá a jak vypadá?
  • Necvičíte mechanicky rozumem, ale je s vámi cvičeno 🙂. Jednoduše následujete vedení, které vám říká, jaký pohyb má vaše tělo v nejbližším okamžiku udělat. Při cvičení v energii proto cvičí každý své originální cvičení. Objevit se v něm můžou prvky jógy, Chi-kungu, aerobiku, kalanetiky či jakéhokoliv jiného cvičení, ale cvičíte vždy pouze to, co je nejlepší a nejefektivnější právě pro vás v tu danou chvíli. Nejedná se ani o intuitivní cvičení, které byste ovlivňovali zevnitř sebe.
  • Pohyby mohou být různé – pomalé, rychlé, izolované (zvedání ruky) nebo komplexní (tanec).
  • Energie je šitá na míru, takže každé cvičení probíhá i vypadá jinak.
  • V průběhu cvičení pracujete současně s tělem i duší. 

Příklad. Při cvičení na bolest krční páteře, budu vedena energií a moje tělo bude cvičit přesně tak, jak v tu chvíli potřebuje, jak je pro něj v tu chvíli to nejlepší. Pokud budete na bolest krční páteře cvičit vy, pak vaše tělo bude vykazovat jiné pohyby nežli moje. Je to proto, že zkrátka v tu chvíli potřebujete cviky pro vás šité na míru!!!  Roli hraje aktuální fyzický a psychický stav v tu danou chvíli. Jinak budu cvičit v pondělí ráno, jinak v pondělí večer, jinak když budu těhotná a jinak když budu mít nadváhu…

Při cvičení na štíhlé tělo, si mohu zadat např. cvičení na formování boků a stehen. Mé tělo pak bude cvičit přesně ta cvičení, která jsou pro něj ta nejefektivnější. 
 
Ukázky cvičení: 
Cvičení na bolest v oblasti ramene. Omluvte prosím kvalitu zvuku… 
 

Co Vám může cvičení přinést? 

 Při cvičení v energii je možné:
  • léčit si fyzické obtíže – např. bolesti zad;
  • řešit si psychické obtíže – např. narušený vztah s rodiči či partnerem…;
  • dojít bezpečně sám k sobě. 
Jsem lektorkou tohoto úžasného cvičení a ráda vás cvičit naučím.  

Cena kurzu je 9 500- Kč. Zahrnuje 4 setkání (4 x 1 a 1/4 hod.), při kterých se naučíte vše potřebné pro to, abyste mohli cvičit samostatně. Lekce se konají v Mníšku pod Brdy.

Pokud Vás napadají další otázky, rádi byste např. viděli ukázky cvičení či slyšeli názory lidí, kteří již cvičí, ráda vše zprostředkuji a zodpovím na informativní schůzce, kterou si předem domluvíme… Informativní schůzka je zdarma. 
Těším se Hana Inderková